O nas

Hotellodz.com.pl działa od 1999 r. (do marca 2008 roku pod nazwą tourisline Polska). Przez pierwsze lata działalności firma była przedstawicielstwem innego systemu rezerwacyjnego. Od 2000 roku pracujemy w oparciu o własne systemy rezerwacyjne. Zajmujemy się rezerwacją noclegów na terenie całego kraju oraz zagranicą a także sprzedażą biletów lotniczych większości linii lotniczych na świecie.
hotellodz.com.pl

hotellodz.com.pl to serwis umożliwiający rezerwację noclegów na terenie Łodzi. Za pośrednictwem strony można zarezerwować hotele motele, pensjonaty, zajazdy wille i apartamenty.

Od 2005 roku hotellodz.com.pl specjalizuje się również w tematyce SPA. Najważniejszym produktem firmy hotellodz obecnym na rynku od 2005 roku jest drukowany katalog obiektów hotelowych „Spa & Wellness hotellodz”. Cieszy się on stale rosnącym zainteresowaniem wśród rzeszy gości odwiedzających hotele SPA. Jesteśmy także pomysłodawcą i twórcą oficjalnej certyfikacji polskich hoteli SPA.

Nasze specjalności:

hotel bank jest to obecnie jeden z największych systemów rezerwacyjnych online w Polsce. Oprócz polskiej bazy noclegowej oferuje naszym użytkownikom możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie. Za pośrednictwem portalu można zarezerwować on-line: hotele, apartamenty, pensjonaty, konferencje, pokoje, noclegi, zamki, dwory, pałace, hotele spa & wellness.  Portal oferuje specjalne ceny na hotele w Warszawie, hotele w Łodzi, hotele w Poznaniu, hotele we Wrocławiu, hotele w Krakowie, hotele w Gdańsku i innych miastach Polski.

bilety online – serwis za pomocą, którego można szybko i łatwo zarezerwować bilet lotniczy do praktycznie każdego miejsca na świecie. Oferujemy bilety regularnych oraz tanich linii lotniczych. Cały proces wyszukania połączenia, a następnie rezerwacji trwa kilka minut.

spa hotele – strona internetowa o tematyce SPA & WELLNESS przedstawiająca wybrane obiekty hotelowe, gabinety odnowy biologicznej DAY SPA, gabinety chirurgii estetycznej, uzdrowiska, aquaparki i inne firmy związane z branżą SPA. Serwis umożliwia dokonywanie rezerwacji pakietów SPA w hotelach w całej Polsce, oferując zniżki nawet do 40%.

spa info – vortal informacyjny o tematyce SPA prezentujący nowinki ze świata SPA & WELLNESS dotyczące hoteli i resortów SPA, zdrowego trybu życia, kosmetyków i technik SPA.